מידע על הארגון

ארגון "חברים" קם בשנת 2013 על מנת לתפעל את השירות האזרחי מטעם הרשות לשירות לאומי – אזרחי. במסגרת התפקיד החשוב קיבלנו על עצמנו כמה מטרות מרכזיות:

  • לאפשר לכל מתנדב לתת מעצמו.
  • להרחיב את גודל הפעילות הקיימת בקרב האוכלוסייה המעוניינת להתנדב.
  • העלאת רמת השירות והזמינות לכל מתנדב.
  • מציאת מקומות שירות הולמים ומעניינים לכל בן שירות בהתאם למצבו האישי .

ארגון חברים פרוס מצפון ועד דרום באמצעות מנהלי אזורים אשר עיקר תפקידם להוות גורם מקשר בין המתנדבים לארגון וכן להעניק סיוע זמין לכל בעיה הקיימת למתנדב במקום שירותו. המערך הנרחב מרכז את כלל הפעילות השוטפת באמצעות מערכת בקרה עצמאית אשר תפקידה לשמור על זכויות המתנדב ואיכות שירותו.        

משרדי חברים, המשמשים כמטה הארגון, מתפעלים את מערך השטח החל משלב קליטת המתנדב, דרך בקרה על השירות ועד הסיום על הצד הטוב ביותר.

תחומי האחריות של 'חברים' רבים ומגוונים, בין השאר אנו ממיינים את כלל בני השירות לאזורים ותחומים, דואגים לתשלום דמי הכלכלה החודשיים, מלווים את המתנדבים בחניכה ופיקוח על תנאי שירות נאותים ועוזרים בהנפקת אישורים שונים דוגמת כרטיס משרת, אישור שירות להנחה בארנונה ועוד.

אנו כארגון רואים בבני השירות שלנו שליחים למען מטרה נעלית וחשובה. אנחנו מאמינים שבני השירות מקדשי שם שמים ברבים וזאת ע"י ביצוע משימות התנדבות חשובות למען כלל ישראל. בני השירות יוצרים מנהיגות חברתית ע"י כך שהם זמינים, מבינים ובולטים במעורבות בקהילה בתחומים בהם הם פועלים.

                                            מעתה אמור בקול ברור ונקי – גם אני שגריר של השירות האזרחי!

הצטרף להצלחה!